Arpol Motor Company

Kariera

Aktualne oferty pracy:

Akademia Nauki Arpol - praca w branży motoryzacyjnej dla młodych

Pomocnik lakiernika

Miejsce pracy: Toruń Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie elementów karoserii do lakierowania
  • Szpachlowanie, szlifowanie
  • Pomoc w lakierowaniu elementów
  • Polerowanie i oklejanie aut
  • Przygotowanie pojazdu do wydania po naprawie blacharsko-lakierniczej

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 2 lata w branży motoryzacyjnej
  • Samodzielność,  umiejętność pracy w zespole – sumienność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Wysokie standardy pracy i profesjonalizm
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Aplikację proszę wysyłać na adres: h.bogalecki@arpol.com.pl

Sprzedawca części samochodowych - oddział Arpol w Grudziądzu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klienta hurtowego w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów, informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej firmy, w tym o aktualnych promocjach;

Wymagania:

  • samodzielność i chęć podejmowania nowych wyzwań;
  • mile widziane doświadczenie sprzedażowe  w branży motoryzacyjnej;
  • wiedza na temat budowy pojazdów mechanicznych na podstawowym poziomie;
  • znajomość technik sprzedaży;
  • komunikatywność;
  • zaangażowanie, dyspozycyjność;

Oferujemy:

  • szkolenia wprowadzające na start, pod okiem najlepszych sprzedawców;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz zorientowany na realizacje zadań system premiowy;
  • pracę w dynamicznym zespole posiadającym wieloletnie doświadczenie biznesowe;
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz długoletniej współpracy.

Aplikację proszę wysyłać na adres: grudziadz@arpol.com.pl

Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie

  • Diagnostyka usterek i uszkodzeń w samochodach
  • Samodzielna, sprawna i rzetelna naprawa pojazdów
  • Kontrola stanu technicznego pojazdów

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie

Oferujemy:

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres rekrutacja3@arpol.com.pl